www.univ.kiev.ua www.univ.kiev.ua www.mechmat.univ.kiev.ua Головна English Русский

Історія кафедри Персоналії Навчальний процес Наукова діяльність Науковий семінар Міжнародні зв'язки Студенту Бібліотека

Персоналії

Задоянчук Ніна Василівна

кандидат фізико-математичних наук, доцент

Контакти

механіко-математичний факультет, кім. 504,
тел.: 259-05-90,
e-mail: ninellll@i.ua

Загальна інформація

2000-2006 – студентка механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (диплом магістра математики, кафедра інтегральних та диференціальних рівнянь); 2006-2009 – аспірантка кафедри інтегральних та диференціальних рівнянь механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (науковий керівник – член-кореспондент НАН України, д.ф.-м.н., проф. В.С.Мельник); 25.05.2009 – захистила дисертацію “Диференціально-операторні рівняння та включення ІІ порядку з відображеннями $W_{\lambda_0}$-псевдомонотонного типу” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук. З 2011 року є членом Ukrainian National Committee for CODATA, ICSU. З 2008 року працює на посаді асистента, з 2012 року на посаді доцент кафедри інтегральних та диференціальних рівнянь механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Викладацька робота

Нормативні курси: диференціальні рівняння, математична економіка. Спеціальні курси: нелінійний аналіз та його економічні застосування, планування вибіркових обстежень, імпульсні крайові задачі, основи нелінійного та багатозначного аналізу, технічний та фундаментальний аналіз фінансових ринків, наукові семінари для 4, 5, 6 курсів.

Наукова діяльність

Основні напрями наукової діяльності: нелінійний аналіз геофізичних процесів та полів, багатозначний та нескінченновимірний аналіз, нелінійні граничні задачі, якісна теорія диференціальних рівнянь та включень, Марківські процеси прийняття рішень, довгострокова поведінка функцій стану класів геофізичних процесів і полів, теорія глобальних і траєкторних атракторів із застосуванням до задач в’язкопружності та п’єзоелектрики, систем типу реакції-дифузії, хвильових рівнянь тощо.

Основні публікації

Zgurovsky, M.Z.; Kasyanov, P.O.; Kapustyan, O.V.; Valero, J.; Zadoianchuk, N.V. Evolution inclusions and variation Inequalities for earth data processing III. Long-Time Behavior of Evolution Inclusions Solutions in Earth Data Analysis (English) Series: Advances in Mechanics and Mathematics, Vol. 27. Berlin: Springer, 2012, XLI, 330 p. ISBN 978-3-642-28511-0

M.O. Perestyuk, P.O. Kasyanov, N.V. Zadoyanchuk On Faedo-Galerkin method for evolution inclusions with $W_{\lambda_0}$-pseudomonotone maps // Memoirs on Differential Equations and Mathematical Physics – 2008. – Vol. 44. – P. 105-132.

Касьянов П.О., Мельник В.С., Тоскано С., Задоянчук Н.В. Периодические решения эволюционных уравнений в классе нерефлексивных банаховых пространств// Проблемы управления и информатики – 2008. – № 5. – С. 5-22.

Perestyuk M.O., Kasyanov P.O., Zadoyanchuk N.V. On solvability of second order evolution inclusions with Volterra type operators // Miskolc Mathematical Notes. – 2008. – Vol. 9, No. 2. – P. 119-135.

Задоянчук Н.В., Касьянов П.О. Метод Фаедо-Гальоркіна для еволюційних включень ІІ порядку з $W_{\lambda}$-псевдомонотонними відображеннями // Укр. мат. журн. – 2009. – т. 61, №2. – С. 195-213.

Задоянчук Н.В., Касьянов П.О. Метод сингулярних збурень для нелiнiйних еволюцiйних включень ІІ порядку з операторами Вольтерри // Нелінійні коливання. – 2009. – т. 12, № 1. – С. 27-43.

Н.В. Задоянчук, П.О. Касьянов Анализ и управление дифференциальным включением второго порядка с +-коэрцитивным демпфированием // Кибернетика и системный анализ. – 2010. – №2. – С. 152-160.

Michael Z. Zgurovsky, Pavlo O. Kasyanov, Nina V. Zadoianchuk (Zadoyanchuk) Long-time behavior of solutions for quasilinear hyperbolic hemivariational inequalities with application to piezoelectricity problem http://dx.doi.org/10.1016/j.aml.2012.01.016 Available online 31 January 2012

Н.В. Задоянчук, П.О. Касьянов Динамика решений класса автономных эволюционных включений второго порядка // Кибернетика и системный анализ. – 2012. – № 3. – С.111-126.

Галерея

© КНУ імені Тараса Шевченка
кафедра інтегральних та диференціальних рівнянь
Всі права захищено